Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bądźmy dumni z tego, że możemy pomagać innym, dbać o porządek i bezpieczeństwo

Data publikacji: 2018-07-24, Data modyfikacji: 2018-07-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Z okazji obchodzonego 24 lipca Święta Policji, przypadającego w rocznicę powołania w 1919 roku polskiej Policji Państwowej, insp Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, zwrócił się ze słowami podziękowania i życzeniami do policjantek, policjantów i pracowników warmińsko - mazurskiej Policji, a także samorządowców, służb i innych podmiotów, z którymi policjanci współpracują podczas pracy na rzecz bezpieczeństwa.

Pełna treść wiadomości na: wegorzewo.policja.gov.pl/o18/aktualnosci/48120,Badzmy-dumni-z-tego-ze-mozemy-pomagac-innym-dbac-o-porzadek-i-bezpieczenstwo.html
wegorzewo.policja.gov.pl, Źródło artykułu: wegorzewo.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola