Belka
Środa, 23 Czerwca 2021   imieniny: Wanda, Albin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Polak znów potrafi! Polski Startup Karma Clutch wśród najlepszych w Dolinie Krzemowej

Data publikacji: 2017-08-24, Data modyfikacji: 2017-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Polak znów potrafi! Polski Startup Karma Clutch wśród najlepszych w Dolinie Krzemowej

Polak znów potrafi! Polski rewelacyjny pomysł na globalne biuro rzeczy znalezionych - KARMA CLUTCH w dziesiątce najbardziej innowacyjnych startupów w USA obok takich potęg jak UBER, NOMADIC czy DeepMap.

Grzegorz A. Misiąg może zostać Innovatorem roku 2017 - najbardziej innowacyjnego startupu w Dolnie Krzemowej.

Przez ponad rok udoskonalał wraz z programistami narzędzie, które pomoże milionom ludzi na całym świecie znajdować zgubione rzeczy. Aplikacja powstała dzięki wspólnej pracy polsko-amerykańskiego zespołu, który wcześniej stworzył m.in skuteczną aplikację do wyłapywania w sieci pedofilii. Startup jest częścią ponadnarodowego, gospodarczego programu dla polskich innowacji - Polska 3.0, w ramach którego rozwijane są ważne dla społeczeństwa, innowacyjne projekty.

W kolejce do współpracy z KARMA CLUTCH stoją już światowe marki producentów rowerów, okularów, telefonów a nawet zgłaszają się organizacje związane z domowymi pupilami.

Hasło Karmy: "If it’s important for you it’s important for us" idealnie odzwierciedla ideę rewolucji w naklejce - posiadając Karmę Clutch możesz nią opatrzyć każdą cenną dla Ciebie rzecz, a ten kto ją znajdzie i zwróci, otrzyma za nią nagrodę. System przewiduje zarówno spotkania z tym, kto odnalazł zgubę jak również pełną anonimowość, gdy właściciel sobie tego życzy.

Każdy zna uczucie zimnego potu na skroni, gdy w podróży lub pośpiechu codziennego życia uświadamia sobie, że po drodze zgubił coś dla niego cennego. Tylko gdzie zacząć szukać?

Już wkrótce miliony dokumentów, notesy i pamiętniki, torby, klucze, telefony czy pupile będą mogły po chwili wrócić do właściciela.

30 000 000 na tak dla Karmy Clutch - tyle właśnie wyświetleń zyskał film demonstracyjny Karmy w USA.

Znany brytyjski przedsiębiorca i miliarder Richard Branson, powiedział że wierzy w ten projekt, bo wierzy, że dobra karma wraca i już za sam pomysł Polak powinien dostać nagrodę.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola