Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze
Belka
Środa, 22 Sierpnia 2018   imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Obywatelskie zatrzymanie pijanego rowerzysty

Data dodania: 2018-08-20
Wzorową i godną naśladowania postawą wykazali dwaj mężczyźni, którzy ujęli nietrzeźwego rowerzystę. Zatrzymany przez nich 40-latek miał w organizmie 2,5 promila alkohol... więcej »
 
 

Policjanci i pracownik cywilny węgorzewskiej...

Data dodania: 2018-08-17
Pracownik cywilny węgorzewskiej komendy po raz kolejny przyczynił się do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny. 53-latek został zauważony, gdy przemieszczał się pieszo ulicami miasta. M&#... więcej »
 
 

Podczas działań "Alkohol i Narkotyki", policjanci...

Data dodania: 2018-08-17
„Alkohol i narkotyki" to działania mające na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po spożyciu alkoholu lub pod działaniem środków o... więcej »
 
 

Węgorzewscy policjanci prowadzą...

Data dodania: 2018-08-14
W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, policjanci prowadzą na terenie powiatu działania kontrolno - prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest egzekwow... więcej »
 
 

Dla wielu to będą wolne dni - drogówka gotowa do...

Data dodania: 2018-08-14
Jutro rozpoczynamy działania „Bezpieczny sierpień 2018”. Przez trzy kolejne dni policjanci drogówki będą dbać o bezpieczeństwo na drogach Warmii i Mazur. Na co zwrócą uw... więcej »
 
 

Dzień kandydata - dowiedz się, jak wygląda...

Data dodania: 2018-08-14
Sekcja Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie informuje o cyklu spotkań pod nazwą „Dzień Kandydata”. więcej »
 
 

Uwaga- woda może być niebezpieczna!

Data dodania: 2018-08-10
Słoneczna pogoda i wysoka temperatura sprzyjają wypoczynkowi nad wodą, ale nawet w czasie urlopu powinniśmy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Upał, alkohol, brak wyobraźni... więcej »
 
 

Zakończyły się poszukiwania 34-latka. Ciało...

Data dodania: 2018-08-10
Węgorzewscy policjanci przez trzy dni poszukiwali 34–letniego mieszkańca województwa łódzkiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był na Jeziorze Mamry pomiędzy wyspą Upa... więcej »
 
 

Pracownik cywilny węgorzewskiej komendy, będąc na...

Data dodania: 2018-08-09
Ta sytuacja dowodzi, że nie tylko policjanci są czujni przez cały czas, ale również i pracownicy cywilni Policji. Dobre rozpoznanie osób, które mają konflikt z prawem, to często ... więcej »
 
 

Trwają policyjne działania "Niechronieni...

Data dodania: 2018-08-09
Węgorzewscy policjanci ruchu drogowego prowadzą działania pod nazwą „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego". Działania te mają za cel wpłynąć na poprawę bezpieczeństw... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 56
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola