Belka
Środa, 23 Czerwca 2021   imieniny: Wanda, Albin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem...

Data dodania: 2019-07-05
Węgorzewscy policjanci po raz kolejny zabezpieczają festiwal rockowy pn. Naturalnie Mazury Festiwal. Przez dwa dni koncertowania policjanci będą dbać o ład i porządek, jak również o b... więcej »
 
 

Bezpieczeństwo dzieci podczas prac polowych

Data dodania: 2019-07-04
W okresie wakacji wzrasta liczba wypadków w gospodarstwach rolnych. W takich miejscach często rodzicom pomagają dzieci. Podczas prac polowych zdarzają się wypadki, na skutek których dzieci doznaj&... więcej »
 
 

"Miejsce niebezpiecznej...

Data dodania: 2019-07-03
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje na terenie całego kraju od ponad dwóch lat. Statystycznie zagrożenie na Mapie nanoszone jest, co niespełna półtorej minuty. Od pocz&... więcej »
 
 

Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie mł. insp....

Data dodania: 2019-07-02
Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie wziął udział w obchodach Święta Żandarmerii Wojskowej w Bemowie Piskim. Podczas uroczystości mł. insp. Radosław Drach został odznacz... więcej »
 
 

Policjanci wspólnie z innymi instytucjami...

Data dodania: 2019-07-02
Węgorzewscy policjanci razem ze strażakami, pracownikami sanepidu oraz pracownikami nadleśnictwa kontrolują miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Przedstawiciele wymienionych instytucji sprawdzaj... więcej »
 
 

Policja ostrzega przed fałszywymi wiadmomościami...

Data dodania: 2019-07-01
Biuro do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji ostrzega przed nową kampanią znanego już wcześniej zagrożenia. Przestępcy wykorzystują odpowiednio sprepar... więcej »
 
 

Pamiętaj o bezpieczeństwie nad wodą!

Data dodania: 2019-06-28
Nad wodą liczy się wzmożona uwaga, ostrożność i przezorność wypoczywających oraz przebywających nad nią osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Przecenianie ... więcej »
 
 

Jak się zachować w czasie burzy

Data dodania: 2019-06-27
W związku z prognozowanymi na kolejne dni burzami apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Unikajmy parkowania aut pod drzewami, usuwajmy także z balkonów i parapetów wszystkie przed... więcej »
 
 

#FairPlayNaDrodze z Grzegorzem Lechem ze Stomilu...

Data dodania: 2019-06-26
Kolejny sportowiec z Warmii i Mazur włączył się w kampanię policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Tym razem Grzegorz Lech ze Stomilu Olsztyn zwraca uwagę na bezpiecze... więcej »
 
 

Wakacje nie zwalniają rodziców z odpowiedzialności

Data dodania: 2019-06-26
Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i często od odpowiedzialności. A ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 96
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola