Belka
Wtorek, 23 Października 2018   imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Zawody strzeleckie o puchar Komendanta Policji i...

Data dodania: 2018-10-22
Pierwsze Młodzieżowe Zawody Strzeleckie w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie i Dowódcy 11 Mazurskiego Pułku Artylerii odbyły s... więcej »
 
 

Jechał za szybko, stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Data dodania: 2018-10-22
Węgorzewscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 100 km/h. 21-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego zlekceważył p... więcej »
 
 

"Kaskadowe pomiary prędkości" na drogach powiatu...

Data dodania: 2018-10-19
Po raz kolejny na drogach naszego regionu ruszyły działania policyjnej drogówki zwane potocznie „kaskadą”. Głównym celem „Kaskadowych pomiarów prędkości” j... więcej »
 
 

Policjanci spotkali się z młodzieżą

Data dodania: 2018-10-19
Policjanci z węgorzewskiej komendy spotkali się z uczniami III klasy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie. Mundurowi w trakcie zajęć z młodzieżą om... więcej »
 
 

Dzielnicowy w szkole o cyberprzemocy

Data dodania: 2018-10-18
Komputer oraz telefon komórkowy to pożyteczne wynalazki, z których obecnie korzystają wszyscy - dzieci i dorośli. Internet stanowi skarbnicę wiedzy i informacji, jest platformą, na któ... więcej »
 
 

Szkolenie wodniaków pod okiem węgorzewskiej...

Data dodania: 2018-10-18
Policjanci z całego kraju m.in. Krakowa, Lublina, Katowic i Warszawy, którzy na co dzień pełnią służbę na wodzie, uczestniczą w szkoleniu zorganizowanym przez Centrum Szkolenia Policj... więcej »
 
 

Dzielnicowi apelują o zabezpieczenie działek w...

Data dodania: 2018-10-17
Węgorzewska Policja apeluje przed kradzieżami na terenach ogródków działkowych. Dzielnicowi spotykają się z działkowcami Rodzinnych Ogrodów Działkowych i przypominają o ... więcej »
 
 

Chwilę po uszkodzeniu pojazdu został zatrzymany i...

Data dodania: 2018-10-16
Węgorzewscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Węgorzewa w minioną sobotę wybił przednią szybę i uszkodził drzwi w pojeździe marki Honda Accord, za... więcej »
 
 

Policyjne działania "Bus-Truck"

Data dodania: 2018-10-16
Węgorzewscy policjanci przeprowadzili działania „Bus - Truck”. Podczas działań mundurowi kontrolowali busy oraz ciężarówki. Sprawdzali stan techniczny pojazdów, uprawnie... więcej »
 
 

Ukradła 2 rowery i klucze z samoobsługowej stacji...

Data dodania: 2018-10-15
„Do Węgorzewa przyjechałam, aby cokolwiek ukraść i spieniężyć”- tak tłumaczyła się mieszkanka Ełku, która pojawiła się w mieście 9 paźdz... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 65
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola