Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Jak udzielać pierwszej pomocy? Spotkanie...

Data dodania: 2018-12-13
Co zrobić, gdy znajdziemy na ulicy osobę nieprzytomną, jak zachować się na miejscu wypadku drogowego, jak udzielać pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia, gdzie zadzwoni... więcej »
 
 

Zabezpiecz dom w budowie

Data dodania: 2018-12-12
Węgorzewscy policjanci apelują do osób, które budują domy o właściwy nadzór nad rzeczami, które mogą stanowić atrakcyjny łup dla złodziei. Pozostawione bez w... więcej »
 
 

PIESZY NA DRODZE

Data dodania: 2018-12-12
Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Jako kierowcy wypatrujmy pieszych, jako piesi nośmy odblaski, aby kierowcy pojazdów mogli dostrzec nas szybciej. Wspólnie dbajmy o nasze bezpieczeń... więcej »
 
 

Dwaj młodzi chłopcy z wizytą u komendanta

Data dodania: 2018-12-11
Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie gościł w swoim gabinecie dwóch uczniów ze Szkoły Podstawowej w Perłach. Chłopcy odwiedzili komendę, aby przekazać zebrane upominki dla ... więcej »
 
 

,,Paczka na gwiazdkę’’ z węgorzewskiej komendy

Data dodania: 2018-12-10
O czym marzy każde dziecko spędzające święta w szpitalu? Odpowiedź jest prosta, o zdrowiu. Jednak tego nie jesteśmy w stanie im dać, ale możemy pomóc choć na chwilę zap... więcej »
 
 

Zmienne warunki na drodze - apelujemy o rozwagę

Data dodania: 2018-12-07
Zima to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci apelują o rozwag&... więcej »
 
 

Policjanci apelują: Kupujesz w sieci ? Nie daj się...

Data dodania: 2018-12-05
Zakupy przez internet cieszą się co raz większą popularnością. W sieci można kupić niemalże wszystko nie wychodząc z domu. Niestety nie brakuje nieuczciwych sprzedawców. Pam... więcej »
 
 

Wakaty w węgorzewskiej Policji. Zachęcamy do...

Data dodania: 2018-12-05
Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie prowadzi nabór do służby w Policji. Dysponujemy 6 wakatami. Do wstąpienia w nasze szeregi zachęcamy szczególnie mieszkańców naszego powiatu,... więcej »
 
 

Uszkodził dwa pojazdy oraz włamał się do...

Data dodania: 2018-12-04
Węgorzewscy kryminalni zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 32-latkowi. Mieszkaniec Węgorzewa uszkodził dwa pojazdy oraz usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do trze... więcej »
 
 

Trwają policyjne działania "Niechronieni...

Data dodania: 2018-12-04
Węgorzewscy policjanci prowadzą działania pod nazwą „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego". Działania te mają za cel wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogo... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 71
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola