Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy

Data dodania: 2018-04-12
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 

Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy/neuroboreliozy wraz z koinfekcjami.

Rezerwacja wizyty: 602 423 700

Opinie o naszej pracy: https://www.znanylekarz.pl/piotr-wyrozebski/specjalista-medycyny-naturalnej-diagnostyk-terapeuta/ketrzyn

Opócz klasycznych testów z krwi warto wykonać badanie elektrodermalne. Metodę określa się reakcją organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne podawane przez diagnostę w tym przypadku wielu rodzajów bakterii borelii oraz koinfekcji, bez znaczenia na miejsce, w jakim się ukryły!

Badanie pokazuje nie tylko ich obecność ale także stopień zakażenia, co jest kluczowe dla doboru terapii.

Badanie jest bezbolesne i trwa ok. 30 minut.

TERAPIA

Nowoczesną metodą leczenia boreliozy jest terapia falami elektromagnetycznymi. Podczas 3 godzinnego zabiegu przekazywana jest fala elektromagnetyczna. Kształt fali sygnału jest odwrócony o 180 stopni, co powoduje zniszczenie bakterii. Dodatkowo pętla magnetyczna ma za zadanie rozbicia cyst do tzw. infekcji wolnej.

Reasumując, pętla rozbija cysty a terapia falami elektromagnetycznymi zabija bakterie z rozbitych cyst, dzięki czemu, klient odzyskuje siłę, ustępują bóle stawów i kości.

Terapia ma bardzo wysoką skuteczność! Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie w zależności od przypadku.

Podstawowa seria to z reguły 10 zabiegów wykonywanych raz/dwa razy w tygodniu. W większości przypadków już po 2-3 zabiegach są widoczne efekty, ustępuje ból, wraca ruchomość kończyn, znika obrzęk, schodzi gorączka.

Kontakt

Rezerwacja wizyty: tel. 602 423 700

Gabinet Terapii Naturalnych
ul. Traugutta 7 (I piętro DH Centrum)
11-400 Kętrzyn
www.analiza-zdrowia.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
węgorzewski

Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola