Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ty możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo - skorzystaj z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Każdy obywatel może być współtwórcą bezpieczeństwa publicznego, a tym samym również i własnego. Takie możliwości daje mu narzędzie, którym jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Na terenie powiatu węgorzewskiego funkcjonuje on od września 2016 roku. Do tej pory od czasu jej wdrożenia zostało naniesione ponad 620 zgłoszeń. Najwięcej z nich dotyczy zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych.

Pełna treść wiadomości na: wegorzewo.policja.gov.pl/o18/aktualnosci/49749,Ty-mozesz-miec-wplyw-na-bezpieczenstwo-skorzystaj-z-Krajowej-Mapy-Zagrozen-Bezpi.html
wegorzewo.policja.gov.pl, Źródło artykułu: wegorzewo.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola