Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Regaty 7 Cudów Mazur nagrodzone

Data publikacji: 2013-11-29, Data modyfikacji: 2013-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 

Regaty 7 Cudów Mazur zwyciężyły w organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie konkursie PRO Warmia Mazury 2013 w kategorii Wydarzenie Promocyjne .

 

Wydarzenie to cykl regat żeglarskich organizowanych wspólnie przez 7 mazurskich samorządów: Węgorzewo, Mikołajki, Mrągowo, Giżycko, Ryn, Pisz i Ruciane-Nida. Po raz pierwszy miasta Krainy Wielkich Jezior Mazurskich podjęły wspólną promocję, oprócz regat zrealizowana została również po raz pierwszy wspólna kampania w telewizji, powstała też strona internetowa www.7cudowmazur.pl.

 

Nagrody przyznawane przez samorząd województwa, trafiają do jednostek samorządu terytorialnego naszego województwa za najlepsze projekty promocyjne. Główną ideą konkursu jest podnoszenie standardów działań marketingowych oraz upowszechnianie najlepszych przykładów i dobrych praktyk z zakresu komunikacji marketingowej, prowadzonej przez samorządy regionu.

 

Laureaci PRO Warmia Mazury 2013:
- zwycięstwo w kategorii Drukowane Wydawnictwo Promocyjne – wydawnictwo „Inwestuj w Giżycku”, zgłoszone przez Urząd Miejski w Giżycku
- wyróżnienie w kategorii Wydarzenie Promocyjne – projekt „Uroczyste otwarcie pierwszego w kraju Interaktywnego Muzeum Państwa Krzyżackiego”, zgłoszony przez Urząd Miasta Działdowa
- zwycięzca w kategorii Wydarzenie Promocyjne – projekt „Żeglarskie Grand Prix Mazur o Puchar 7 Cudów Mazur”, zgłoszony przez Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach w imieniu Urzędu Miasta i Gminy w Mikołajkach oraz Urzędów z Mrągowa, Giżycka, Węgorzewa, Rynu, Pisza i Rucianego-Nidy
- zwycięzca w kategorii Reklama w mediach i kompleksowe kampanie reklamowe – projekt „Jeziorak jednym z 7 nowych cudów Polski”, zgłoszony przez Urząd Miasta Iławy.

 

Konkurs PRO Warmia Mazury 2013 rozstrzygnięty został 28 listopada podczas uroczystej gali, będącej częścią 3. edycji Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. Przedstawiciele samorządów w ramach dwudniowej konferencji odbywającej się w Ełku, mieli okazję podczas wystąpień, debat, prezentacji i warsztatów lepiej poznać oraz przećwiczyć zagadnienia z zakresu promocji gospodarczej.

 

 

 

Urząd Miasta Węgorzewo, Źródło artykułu: www.wegorzewo.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Węgorzewo
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola