Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Początek roku szkolnego z udziałem komendanta i burmistrza

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 3 września w Szkole Podstawowej nr 2 w Węgorzewie, odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. Uroczystość miała nietypowy charakter, ponieważ wziął w niej udział Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie mł. insp. Radosław Drach wraz z Burmistrzem Węgorzewa Krzysztofem Piwowarczykiem. Powodem tej wizyty by Kacper Narewski, który wykazał się postawą godną naśladowania. Chłopak poinformował policję o znalezionym na chodniku portfelu, w którym były pieniądze i dokumenty.

Pełna treść wiadomości na: wegorzewo.policja.gov.pl/o18/aktualnosci/49454,Poczatek-roku-szkolnego-z-udzialem-komendanta-i-burmistrza.html
wegorzewo.policja.gov.pl, Źródło artykułu: wegorzewo.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola