Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o osobach bezdomnych i starszych

Data publikacji: 2013-11-18, Data modyfikacji: 2013-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 

Pamiętajmy o bezdomnych i starszych

 

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Węgorzewie zwraca się z prośbą do mieszkańców Miasta i Gminy Węgorzewo o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby bezdomne, starsze, samotne, niezaradne życiowo, w związku ze zbliżającym się okresem zimowym, w którym w/w osoby są w szczególności narażone na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia.

 

Prosimy więc o kierowanie wszelkich sygnałów o zaobserwowanych sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu do właściwych służb, tj. Policji, Ośrodka Pomocy Społecznej, Straży Miejskiej, Pogotowia.

 

Ponadto informujemy o funkcjonowaniu bezpłatnej, całodobowej infolinii dla osób bezdomnych, pod numerem telefonu 800 165 320.

 

Urząd Miasta Węgorzewo, Źródło artykułu: www.wegorzewo.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Węgorzewo
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola