Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje społeczne “Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 – Strategia”

Data publikacji: 2014-02-27, Data modyfikacji: 2014-02-28
A A AWydrukDrukuj  
 

Widok na Jezioro Mamry

 

 Zgodnie z Uchwałą XVII/117/2003 Rady Miejskiej w Węgorzewie z dnia 28 listopada 2003 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy Węgorzewo Burmistrz Węgorzewa ogłasza konsultacje społeczne dokumentu ,,Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 – Strategia”.

 

Termin konsultacji: od 27 lutego 2014r. do 14 marca 2014 r.

 

Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców Węgorzewa o przygotowanym dokumencie. W konsultacjach mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Węgorzewa, posiadający czynne prawo wyborcze.

 

Konsultacje zostaną przeprowadzone w następujących formach:
a) wyrażenie opinii mieszkańców poprzez umieszczenie dokumentu, podlegającego konsultacjom, na stronie internetowej Urzędu i przyjmowanie uwag na piśmie w formie papierowej lub elektronicznej, za pomocą formularza konsultacyjnego, który stanowi załącznik nr 1 do Ogłoszenia.
b) poprzez wyłożenie dokumentu w Urzędzie Miejskim w Węgorzewie w Biurze Promocji, Plac Wolności 11.

 

Formularz konsultacji dostępny będzie w Sekretariacie Urzędu Miejskiego, na stronie internetowej: www.wegorzewo.pl  oraz Biuletynie Informacji Publicznej.
Wypełnione formularze w wersji papierowej należy składać w Sekretariacie Urzędu Miejskiego (I piętro pok. nr 38), lub wysyłać na adres: Urząd Miejski w Węgorzewie, ul. Zamkowa 3,
11-600 Węgorzewo. Na kopercie drukowanymi literami należy umieścić napis: KONSULTACJE SPOŁECZNE DOKUMENTU ,, Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 – Strategia”.
Formularze mogą być składane także drogą elektroniczną na adres: promocja@wegorzewo.pl , temat wiadomości: Konsultacje społeczne dokumentu ,,Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 – Strategia”.

 

Informacji udziela Anetta Butrym pod nr. tel. 87 427 40 09, e-mail: promocja@wegorzewo.pl .

 

Wyniki konsultacji zamieszczone będą na Stronie Internetowej Urzędu Miejskiego, Biuletynie Informacji Publicznej oraz tablicy ogłoszeń, nie później niż 30 dni od zakończenia konsultacji.

 

Formularz do konsultacji

 

Kluczowe informacje na temat Strategii

 

Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 – Strategia

 

Urząd Miasta Węgorzewo, Źródło artykułu: www.wegorzewo.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Węgorzewo
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola