Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje społeczne projektu RPO Warmia i Mazury na lata 2014-2020

Data publikacji: 2014-02-04, Data modyfikacji: 2014-02-04
A A AWydrukDrukuj  
 

Konsultacje społeczne projektu RPO Warmia i Mazury na lata 2014-2020 będą prowadzone do 2 marca br.

 

Przeprowadzone będą do 2 marca 2014 roku. Opinie oraz uwagi można zgłaszać na specjalnym formularzu konsultacji społecznych.

 

Podczas spotkań zaplanowano dyskusję o projekcie Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020. Odbędą się w Olsztynie, Elblągu, Ełku, Mrągowie oraz Ostródzie. Szczegółowy terminarz będzie zamieszczony m.in. na stronie internetowej http://www.rpo.warmia.mazury.pl  (zakładka AKTUALNOŚCI).

 

Formularz dostępny jest również w Departamencie Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, przy ul. Kościuszki 83, pokój 312. Wypełnione zgłoszenia należy przekazywać drogą elektroniczną na adres dpr@warmia.mazury.pl.

 

Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji zostanie zamieszczone na stronie http://www.rpo.warmia.mazury.pl  w zakładce AKTUALNOŚCI w terminie 30 dni od zakończenia konsultacji.

 

 

 

Urząd Miasta Węgorzewo, Źródło artykułu: www.wegorzewo.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Węgorzewo
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola