Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koncert Świąteczny Węgorzewskiej Akademii Muzyki

Data publikacji: 2013-12-11, Data modyfikacji: 2013-12-11
A A AWydrukDrukuj  
 

Zapraszamy na doroczny koncert świąteczny Węgorzewskiej Akademii Muzyki, który odbędzie się 20 grudnia (piątek) o godz. 17.00 na sali widowiskowej Węgorzewskiego Centrum Kultury.

 

Uczniowie WAM-u na deskach WCK zaprezentują swoje umiejętności gry na fortepianie, akordeonie, gitarze oraz instrumentach dętych drewnianych i blaszanych.

 

Węgorzewska Akademia Muzyki działa od września 2007 roku przy Węgorzewskim Centrum Kultury. Celem edukacyjnym jej poszczególnych sekcji jest nauczenie podstaw gry na instrumentach: dętych blaszanych, dętych drewnianych, akordeonie i gitarze klasycznej jak również rozwijanie umiejętności interpretacyjnych i samodzielnego muzykowania, by w przyszłości uczestnicy mogli grać w różnego typu zespołach, akompaniować solistom, wzmacniać swoimi umiejętnościami zespoły działające w WCK i w regionie.

 

Wstęp wolny

 

Zapraszamy

 

Urząd Miasta Węgorzewo, Źródło artykułu: www.wegorzewo.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Węgorzewo
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola