Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jubileusz 100 lat Pani Anieli Wielgos

Data publikacji: 2013-10-01, Data modyfikacji: 2013-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 

Jubilatka w towarzystwie Burmistrza Węgorzewa Krzysztofa Piwowarczyka, Sołtysa Węgielsztyna Waldemara Piechockiego oraz córki i wnuczki.

 

W dniu 27 września 2013 roku, 100-letnie urodziny obchodziła Pani Aniela Wielgos z Węgielsztyna, jedna z najstarszych mieszkanek naszej gminy.

 

W tym wyjątkowym dniu Dostojną Jubilatkę odwiedził – Burmistrz Węgorzewa Krzysztof Piwowarczyk i sołtys Węgielsztyna Waldemar Piasecki.

 

Jako pierwszy gratulacje i życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata złożył Burmistrz i wręczył kosz pięknych kwiatów, okolicznościowy dyplom oraz prezent urodzinowy. Odczytał też list okolicznościowy od Premiera RP Donalda Tuska.

 

Kwiaty, gratulacje i prezent złożył również sołtys.

 

Pani Jadwidze życzymy dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym, dużo wytrwałości, nadziei i siły do pokonywania wszelkich trudów oraz samych radosnych dni w gronie życzliwych, troskliwych najbliższych jej sercu osób.

 

Urząd Miasta Węgorzewo, Źródło artykułu: www.wegorzewo.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Węgorzewo
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgorzewski

  Powiat węgorzewski - siedzibą jest Węgorzewo. Powiat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Powiat powstał w 2002 roku. Sąsiaduje z trzema innymi powiatami: gołdapskim, giżyckim oraz kętrzyńskim. Zaliczają się do niego następujące gminy: Węgorzewo, Budry, Pozezdrze. Na obszarze 693 km² mieszka tu 23 tys. osób, z czego 6,1 % ludności powiatu stanowi mniejszość ukraińska. Gospodarka to przede wszystkim rolnictwo.

  Największe atrakcje turystyczne znaleźć można w stolicy powiatu. To tu znajduje się późnogotycki kościół św. Piotra i Pawła z XVII wieku, a także zamek krzyżacki wybudowany w 1398 roku. Podziw budzi również Ratusz z XIX wieku.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola